İNSAN KAYNAKLARI


Şirketimizin ihtiyaç duyduğu, eğitim kalitesi yüksek, güncel ve çağdaş bilgilerle donanımlı, genç, dinamik, yaratıcı elemanları bulmak ana hedefidir.

Kurumsal ve büyüme yolunda olan şirketlerin en değerli varlıkları çalışanlarıdır. Organizasyonların başarısı kurumun mevcut stratejileri doğrultusunda insan kaynaklarını en doğru şekilde kullanıyor olmasına bağlıdır.

Bilenerji stratejik hedef ve planları doğrultusunda çalışanlarına verdiği önem, organizasyon yapılarının dinamik tutulmasını sağlayacak yenilikçi sistemleri ve yaklaşımları ile sektördeki en önemli firmalarındandır.

Müşterilerimizin stratejileri ve hedefleri planlandıktan sonra personel seçimi konusunda ortak bir hedef ve amaç belirleyerek ilerleriz. Kurum kültürüne uygun ve nitelikleri belirlenmiş süreçleri yürütürüz.

İŞE ALIM SÜREÇLERİ

Uygun özgeçmişlerin bulunması
Özgeçmiş ön değerlendirmelerinin yapılması
CV bazlı birebir mülakat, yetkinlik bazlı birebir mülakat
Referans araştırmaları
Şirket, görev ve sosyal hakların sunumu
İşe giriş evraklarının takibi

Bilkent Holding ve bağlı şirketlerinde çalışmak isteyen adaylarımız sadece İş Başvuru Sistemi veya anlaşmalı olduğumuz iş arama portalları aracılığıyla özgeçmişlerini iletebileceklerdir. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu nedeniyle elden, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla özgeçmiş kabul edilmemektedir.

Açık Pozisyonlarımıza ve Genel Başvuru ilanımıza başvurmak için tıklayınız.

 

Copyright ® 2008 Bilkent Enerji Üretim San. ve Tic. A.Ş bir BİLKENT HOLDİNG Kuruluşudur.